Webmaster Forum Hakkında Bilgilendirme

Ücretli Moderatör Arıyoruz

Yeni Üyelerimize 3 Ay Reklam Kampanyası

Webmaster Forum | 1e4.NET
Öne Çıkan Konular

Webmaster Forum için Moderatörler Aranıyor Konusu Hakkında Değerlendirme BölümüWebmaster Forum için Moderatörler Aranıyor
#1

Tek başına bir proje hayata geçirmenin ve geliştirmenin oldukça zor olduğu günümüzde insanların aktif olarak paylaşımlar yaptıkları forum sitelerini birkaç kişi ile yönetmekte oldukça zorlu bir görevdir. Bizde bu zorlu yolculuğa çıkarken iyi bir ekip oluşturmak ve ekibin kendi gelirini elde edebileceği bir yapı ile hem diğer forumlardan daha etkin bir yönetim yapısı geliştirmek hem de daha kaliteli içerikler üretmek için daha önce hiç bir forumda uygulanmayan bir yönetim yapısı organize etmek istiyoruz. Bu şekilde foruma emek verecek moderatör arkadaşların forum sitemizi daha iyi sahiplenmeleri ve gelir yönünden mağdur olmamalarını sağlayacağız.

Webmaster forum sitemiz için foruma konu girecek ve mevcut konulara cevap yazacak forum sitemiz için zaman ayırabilecek moderatörler aranmaktadır. Sitemizin tasarım ve gelişim aşamasında aktif görev alarak ilerleyen dönemlerde forumun gelirlerinden pay alacak moderatörlere ihtiyaç vardır. Forum sitemizin henüz yeni olması sebebiyle moderatör arkadaşların yönetimsel ve içerik konusundaki görevleri pek zorlayıcı değildir. Ayrıca işin başında olmamız sebebiyle bu yola beraber çıkacağımız için forumu beraber geliştirmiş olacağız ve bu durum ileride forumun gelişmesiyle birlikte bu moderatör arkadaşların erkenden aramıza katılmaları sebebiyle forum kültürüne hakim olmaları sebebiyle forumu yönetmeleri de oldukça kolay olacaktır. 

Moderatörlük görevi için ücretlendirme ise moderatör arkadaşların sorumlu oldukları bölümler için verilecek reklamlardan gelen ücret ile sağlanacak ve tamamı kendilerine kalacaktır. Bu reklamlar için ücreti ve süreyi kendileri belirleyecek ödemeyi de direkt kendileri alacaktır.

Moderatör olarak başlamak isteyen arkadaşlar bu konu altına çalışmak istedikleri bölümü yazarak direkt olarak çalışmaya konu açmaya başlayabilirler.

Moderatör adaylarında aradığımız özellikler ve görev tanımı şunlardır.

1- Sorumlu oldukları bölüme günlük en az 50 kelimelik 5 içerik gireceklerdir.

2- Sorumlu oldukları bölüm dışında kalan bölümlerde yani diğer moderatörlerin bölümlerinde açılan en az 5 konuya 20 kelimeden az olmamak kaydıyla cevap veya yorum yazmaları.

3- Sorumlu oldukları bölüme ait konuların moderasyonunu yapmaları.

4- Sorumlu oldukları bölüm ile her gün en az 2 saat ilgilenmeleri 

5- Sorumlu oldukları bölüm ile ilgili haftada 1 kez sosyal medya hesaplarından ( sayfanız, grubunuz (kişisel hesabınızdan değil)) resmi hesabımızın gönderisini paylaşmaları.

6- Sorumlu oldukları bölüm ile ilgili gelen şikayet öneri ve istekleri yönetim ile birlikte değerlendirerek sonuca bağlamaları.
Cevapla

#2

Moderatör olarak başlamak istiyorum!
Cevapla

#3

(18-07-2019, 11:40 PM)Celal Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Moderatör olarak başlamak istiyorum!

Merhaba

aramıza hoş geldiniz. Sizi aramızda görmekten büyük mutluluk duyduk moderatör hangi kategoride görev almak istiyorsunuz.
Cevapla

#4

Modarator olmak isterim ama şartlar ağır biraz hepsini yapamam ama elimden geleni yaparım.
Cevapla

#5

(07-08-2019, 11:24 PM)Turkish Power Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Modarator olmak isterim ama şartlar ağır biraz hepsini yapamam ama elimden geleni yaparım.

Tamamdır, siz başlayın gidişata göre neler yapabileceğimize bakarız. Zaten forum sakin olduğu için çok zorlanmazsiniz
Cevapla

#6

Merhabalar forum üzerinde 1000 adet özgün konuyu 2000 TL, 1000 adet kopyala yapıştır konuyu 750 TL'ye açmaktayız.
Cevapla

#7

Merhabalar katılmak isterim günün en az 15 saati zaten bilgisayar başındayım ve devamlı forumlardayım @gezer
Cevapla

#8

(27-08-2019, 02:52 PM)temascript Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Merhabalar katılmak isterim günün en az 15 saati zaten bilgisayar başındayım ve devamlı forumlardayım @gezer

Merhaba

Öncelikle foruma hoş geldiniz, istediğiniz kategoride güncel konular açarak başlayabilirsiniz. günde 1 - 2 konu açsanız yeterlidir forum yavaş yavaş ayaklanmaya başladı zaten gerisi kendi gelecektir. 


iyi forumlar
Cevapla

#9

Düşünebilirim
Cevapla

#10

Moderator olmak isterim bende. Çok sayıda makalelerim bulunmakta. Sizin yanınızda bulunmaktan mutluluk duyarım.
Cevapla

Hızlı Menü: