Webmaster Forum Hakkında Bilgilendirme

Ücretli Moderatör Arıyoruz

Yeni Üyelerimize 3 Ay Reklam Kampanyası

Webmaster Forum | 1e4.NET
Öne Çıkan Konular

Twitter FAV Grubu na Katılmak İsteyenler İçeri Konusu Hakkında Değerlendirme BölümüTwitter FAV Grubu na Katılmak İsteyenler İçeri
#1

Merhaba Sosyal Medya Kullanıcıları

Sosyal medya mecraları içerisinde ayrı bir yere ve öneme sahip olan twitter da daha aktif bir şekilde yer almak isteyenler için oluşturduğumuz FAV grubuna hepiniz davetlisiniz.

FAV Nedir : Beğenmek, Twitter akışındaki gönderileri beğenmek FAV olarak adlandırılır.

Twitter FAV Grubu Nedir : belli bir konu ile ilgili kişilerin ( ör: galatasaray, fenerbahçe, BMW, AUDİ, Teknoloji ) bir araya gelerek oluşturdukları fan gruplarıdır diyebiliriz, Bu gruplarda ilgili üyelerin hepsi bir listede yer alırlar ve sadece bu listeye üye olanların paylaşımları listede görünür yani ayrı bir twitter akışı olarak filtrelenir. Facebook sayfası gibi de düşünebilirsiniz sadece burada herkes sayfada paylaşım yapabiliyor.

Twitter FAV Grubunda Ne Yapılır : Beğendiğiniz ilginizi çeken konularda bir gruba girerek hem gündemi takip edebilir, hemde ilgi duyduğunuz konulardaki başlıklar FAVlayarak Twitter gündeminde üst sıralarda çıkmasını sağlayabilirsiniz. Karşılıklı dayanışma olması açısından sizin gönderilerinizi beğenenlerin gönderilerini beğenmek zorunludur. 

Aramıza katılmak isterseniz konu altına mesaj yazabilir yada twitter hesabımızdan DM ( Direct Message) ile bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca FAV grubu olanlarda bize bildirirseler konuya eklenerek daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabiliriz.
Cevapla

#2

merhabalar, bu gruba katılmayı istiyorum. İletişime geçer misiniz ?
Cevapla

#3

Aramıza hoşgeldiniz Twitter hesabımız 1e4.net takip edin 15 temmuzda yeni grubumuz açılacak sizide dahil edelim
Cevapla

Hızlı Menü: