Webmaster Forum Hakkında Bilgilendirme

Ücretli Moderatör Arıyoruz

Yeni Üyelerimize 3 Ay Reklam Kampanyası

Webmaster Forum | 1e4.NET
Öne Çıkan Konular

SONKOD Sözlük Scripti Yardım ve Satış Konusu Konusu Hakkında Değerlendirme BölümüSONKOD Sözlük Scripti Yardım ve Satış Konusu
#1

Sonkod sözlük scripti arayanlar yada elinde bu script ile kurulu bir site olan ve yardıma ihtiyacı olanlar ihtiyacınız olan her türlü desteği bu başlık altında bulabilirsiniz. SONKOD sözlük scriptine ihtiyacı olan kişiler 50 TL karşılığında bu scripte sahip olabilirsiniz. Elindeki script ile ilgili sorun yaşayanlar yada geliştirme yapmak isteyenler ise bu konu altına yaşadıkları sorunla ilgili bilgileri yazarsalar en kısa sürede ücretli veya ücretsiz bir şekilde gerekli yardım sağlanacaktır.

SONKOD sözlük scripti bootstrap 3 ile kodlanmış ve piyasadaki en gelişmiş sözlük scriptidir. Sorunsuz ve hızlı bir şekilde çalışan bu script ile minimum sistem gereksinimleri sağlayan bir hosting paketi ile oldukça verimli bir sözlük sitesi açabilirsiniz. Scriptin kurulumu biraz karmaşık olsa da kullanımı ve yönetimi son derece kolaydır. Bir sözlükte olması gereken bütün özelliklere sahip olan bu script ayrıca reklam ve bilgi sayfaları için özelleştirilmiş alanlara da sahiptir. Bu sayede siteye daha değişik alanlar entegre etmeniz sadece bir kaç basit kod değişikliğine kalmaktadır.

[Resim: DEU2kp_XoAYpN-6.jpg]
Cevapla

Hızlı Menü: