Webmaster Forum Hakkında Bilgilendirme

Ücretli Moderatör Arıyoruz

Yeni Üyelerimize 3 Ay Reklam Kampanyası

Webmaster Forum | 1e4.NET
Öne Çıkan Konular

Sitemizin Faaliyetleri ve Kullanımı ile İlgili Kısa Bilgilendirmeler Konusu Hakkında Değerlendirme BölümüSitemizin Faaliyetleri ve Kullanımı ile İlgili Kısa Bilgilendirmeler
#1

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz ve üyelerimiz forum sitemizin faaliyetlerini tanıtmak ve
sizin görüşlerinizi almak için bu konuyu açmış bulunuyoruz. 

Sitemizin temel kuruluş amacı internet üzerinden dijital ürün ve hizmet satışı yapan yada bu başlıklarda uzman arayan kişiler için ortak ve güvenilir bir platform oluşturmaktır. Bu amaçla yaptığımız ilk iş ise ücretli reklamlarla öncelikle sitemize uzman üyeler kazandırmaktır ve nitelikli içerikler oluşturmaktır. Bu reklam faaliyetleri ilerleyen dönemlerde üyelerimizin hizmet sunumlarına ve ziyaretçilerden gelen taleplere göre değişik başlıklarda devam edecektir.

* Sitemize normal mail adresiyle kayıt olabilirsiniz. Ürün ve hizmet almak isteyen kişilerin mutlaka web site sahibi olması gerekmiyor ama hizmet satışı yapacak kişilerin mutlaka aktif bir web siteleri olması gerekiyor. Bunun sebebi Ticaret bölümünde sadece ticari üyeler konu açabileceklerdir. Böylelikle forumda konu kalabalığı ve gereksiz yanlış anlaşılmaların önüne geçmek istiyoruz.

* Sitemizdeki yönetim tarafından açılmış ilanlar sadece açılış dönemine özeldir ve hizmet almak için siteye gelen kişilerin ihtiyaçlarını karşılamaya yöneliktir. İlerleyen dönemlerde bu başlıklarda uzman kişiler foruma kayıt olduğunda yönetimin açmış olduğu ticaret ilanları kaldırılacaktır.

* Sitemizde konu açarken yada açılan konulara cevap yazarken lütfen sorununuz / isteğiniz / hizmetiniz ile ilgili mümkün olduğu kadar fazla bilgi vermeye çalışın.

* Sitemizde konu açmadan önce mutlaka anasayfada yer alan arama bölümünü kullanınız.* Ticaret bölümünde sadece ticari üyeler konu açabilirler.

* Ticaret Bölümündeki ilanlara cevap yazarken lütfen ayrıntılı bilgi vermeye çalışın.

* Ticaret bölümünde önce öde sonra al prensibi geçerlidir. Yani almak istediğiniz hizmet ile ilgili ödemeyi satıcıya yaptıktan sonra hizmetiniz sağlanacaktır.* Sitemizin en önemli faaliyeti kişi değil takım odaklı çalışmayı desteklemesidir. Bu sebeple üyelerimizin projeleri site yönetimi tarafından da desteklenecek ve ilerleyen dönemlerde proje grupları oluşturularak üyelerimiz için aktif ve öğretici bir ortam oluşturulacaktır.
Cevapla

Hızlı Menü: