Webmaster Forum Hakkında Bilgilendirme

Ücretli Moderatör Arıyoruz

Yeni Üyelerimize 3 Ay Reklam Kampanyası

Webmaster Forum | 1e4.NET
Öne Çıkan Konular

Kitapclup Sınava Hazırlık Kitap Türleri Konusu Hakkında Değerlendirme BölümüKitapclup Sınava Hazırlık Kitap Türleri
#1

Kitap Clup Firma Hakkında
Firma:  http://www.kitapclup.com
Yapılan İş: Online kitap satışı, güvenli satış, uygun ödeme
Vizyon: Uygun fiyatlar sunarak kaliteli hizmet vermek. 
Misyon: Güven veren tasarım ve ödeme yöntemlerini kusursuz olarak belirlemek . 
Kitapclup kısa süre önce faaliyetine başlamış ve kısa süreli uzun bir yol katlanırken kitap severlerin ilgisini üzerinde toplamış bir firmadır. Online satış kanalı olan ve servisi bir çok isteğine ve ihtiyacına cevap veren firma. 2015 yılı bu yana en fazla tercih edilen firma düzeyine yükselen firma, müşteri memnuniyeti ve müşterilerin güvenine çok fazla önem derecesi bekleniyor. Sadece okuyucuların değil yazarlarının tercih ettikleri firmalar arasındadırsınız, hem yazar destekli hem de okuyucu destekli bir firma düzeyindedir. Firma sektöre hızlı giriş ile ilgili bilgiler toplayan bir firma olsa da başarısı ile kısa zamanda yükselişe geçti. Ve uzun süre de yükselmeye devam edeceğe benziyor. Onu kesim bu siteyi tercih edebilirken sitenin sunmuş olduğu kitap düzeyi ve türü çok fazladır. İçerik olarak edebiyat türlerinin durumu mevcut olup, hangi türden kitap seviyorsanız, arama bölümına da belirtmeniz ister. Son okuma kitaplarının yanı sıra sınavın hazırlanmasında da çok fazla satın aldığınızı unutmayın. Ebeveynler çocuklarının sınavlara en iyi şekilde bağlanabilmesi için en uygun şartların aranması ve uygun bütçeli kitap arayışına giriyorlar. Bu site anne babalar ve gençlere sınava hazırlığı için bir çok seçenekte sunulması. Sizler için derledik. Son okuma kitaplarının yanı sıra sınavın hazırlanmasında da çok fazla satın aldığınızı unutmayın. Ebeveynler çocuklarının sınavlara en iyi şekilde bağlanabilmesi için en uygun şartların aranması ve uygun bütçeli kitap arayışına giriyorlar. Bu site anne babalar ve gençlere sınava hazırlığı için bir çok seçenekte sunulması. Sizler için derledik. Son okuma kitaplarının yanı sıra sınavın hazırlanmasında da çok fazla satın aldığınızı unutmayın. Ebeveynler çocuklarının sınavlara en iyi şekilde bağlanabilmesi için en uygun şartların aranması ve uygun bütçeli kitap arayışına giriyorlar. Bu site anne babalar ve gençlere sınava hazırlığı için bir çok seçenekte sunulması. Sizler için derledik.
Kitapclup Sınava Hazırlık Kitap Türleri
Öğrenci diyince akla onu yaştan kişi gelebilir. Çünkü günümüzde artık sınavsız hiçbir durum olmuyor. Sınava hazırlık için bir çok kişi siteyi tercihini iyi yapıyor olması gerekiyor. Öğrenciler okuyan kesimi temsil eden müşteriler için en iyi dilekçi seçmeli çalışıyorlar. Bu site tam da bu dalda olduğu imdadına yetişiyor. Sınava hazırlık kitaplarını sizlere sıralayacağınız olursak, topluluğu ALES Kitapları, Askeri Sınavlar, AYT Kitapları, DGS odaları, ilkokul (ilköğretim), KPSS oteli, LGS tasarımı, Lise Kitapları, okul öncesi, polis sınıf içi, YDS kelimeleri, YKS-TYT kelimeleri, YKS Dil Kitapları olarak sıralanabilir. Sınava hazır çocuk, genç, meslek sahibi olan veya meslek sahibi isteyen herkes bu sınıfların içeriğini faydalanabilir. Kitapclup temizlemek marka olan kitap türlerini içinde barındırır. En yeni sınava hazırlık kitaplarını boyut sunarak uygun ödeme önleme ile satışta da zorlanmamanıza yardımcı olur. Sınav süreçleri sancılı süreçleri olduğu için bu süreçte en doğru kaynak türünü seçmeyi isteriz. Önde gelen marka markalarının boyutu sunarak bu konu da öğrencilere destekleniyor.
Kitapclup Eğitim Kitapları
Kitapclup firması, sunmuş olduğu bir çok eğitim kitabı kategorisinde eğiticiliğin önceliği bir kez daha gözler önüne seriyor. Hazır yazıcımız da belirttiğimiz gibi bir çok sınava hazırlayın. Bunun yanında sıradaki kitaplar arasında çok genel diyeceğimiz, bir çok firma da bulunmayan türlerde mevcut. Tasarımı hobi edinme veya hobisi olanlarda birleştirme için bilmeceler, bilmeceler, büyük planlama için planlama, mandalalarınızı ve diğer şeyler vardır. Felsefeyi sevenler için felsefe dalında kitaplar, ekonomistler için ekonomik kelimeler, dini nitelikler içeren inanç kitapları-mitolojiler, İslam dini ile ilgili kitaplar, müzik alanları sosyoloji, tarih yabancı dilde kitaplar içerik olarak kategoriler arasındadır. Sevilen bir çok yazarın kitabının içeriği ve bir çok kitap türü, içinde barındıran firma sunmuş olduğu ve fırsat seçenekleriyle de bir çok firmayı gerisinde bırakmakta. Kitap severler onu zaman okurken maliyetinin uygun bütçesini uygun olmasını isterler. Kitapclup bu durumun takipçisi olan bir firma olduğu için her zaman sunmuş olduğu indirimlerle ilgili sarsemeniz var. Firmaya kayıt olarak almak için kitap sepeti sepetinde bir şeyler ayarla. Kitap severler onu zaman okurken maliyetinin uygun bütçesini uygun olmasını isterler. Kitapclup bu durumun takipçisi olan bir firma olduğu için her zaman sunmuş olduğu indirimlerle ilgili sarsemeniz var. Firmaya kayıt olarak almak için kitap sepeti sepetinde bir şeyler ayarla. Kitap severler onu zaman okurken maliyetinin uygun bütçesini uygun olmasını isterler. Kitapclup bu durumun takipçisi olan bir firma olduğu için her zaman sunmuş olduğu indirimlerle ilgili sarsemeniz var. Firmaya kayıt olarak almak için kitap sepeti sepetinde bir şeyler ayarla. 
 
 
 
Cevapla

#2

Siteniz çok güzel ama linkleriniz çalışmıyor. Eğitim kategorisine giremiyorum, kontrol edin isterseniz.

Edit: Opencart altyapısı kullanarak siteyi hazırlamışsınız .htaccess dosyasını doğru yapılandırmamış olabilirsiniz.
Cevapla

#3

Sitede yaşadığınız sorunlarla ilgili yardım almak isterseniz. İlgili bölümlere konu açarak hızlı bir şekilde sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz
Cevapla

Hızlı Menü: