Webmaster Forum Hakkında Bilgilendirme

Ücretli Moderatör Arıyoruz

Yeni Üyelerimize 3 Ay Reklam Kampanyası

Webmaster Forum | 1e4.NET
Öne Çıkan Konular

Freepik ile Para Kazanma Nasıl Yapılır Konusu Hakkında Değerlendirme BölümüFreepik ile Para Kazanma Nasıl Yapılır
#1

İnternet üzerinden para kazanmanın bir çok yolu var bunlardan biriside grafik tasarımlar yaparak yada Fotoğraf çekerek satmaktır. İnternet sitelerinin olmazsa olmazı olan görsel öğeleri satın almak için insanlar her yıl milyarlarca dolar para harcamaktalar. Özellikle e-ticaret siteleri özel günler ve kampanya ürünleri için stok görsel ve sosyal medya vektörlerine yoğun ilgi gösteriyorlar. bu gibi tasarımları yapan kişiler ise bu tasarımlarını firmalara direk satmak yerine freepik gibi sitelere yükleyerek hem satış derdinden kurtulmaktalar. hemde sorunsuzca paralarını alabilmekteler.

Freepik üzerinden satışa başlamak için en az 20 adet tasarımınız olması gerekiyor bu tasarımları hazırladıktan sonra aşağıdaki link ile siteye üye olabilir ve gönderilerinizi yüklemeye başlayabilirsiniz. Bu site ayrıca üyelerine büyük bir kolaylık yaparak kendi tasarım ekibinin hazırladığı tasarımları da kullanma izni veriyor böylece hepsi olmasada birkaç tasarımınızda bu tasarımlardan ilham alabilirsiniz.

Freepik üye olmak için tıklayınız : https://contributor.freepik.com

20 Adet tasarımı yükledikten sonra site yönetimi bunları inceleyerek kısa bir süre sonra size dönüş yapıyor. kaliteli tasarımlarınız onaylanırken kalitesiz olanlar tekrar düzenleme yapmanız için size bildirilecektir. Bütün tasarımlarınız onaylandıktan sonra hepsi yayınlanacak ve her 1000 indirme başına 5$ gibi bir ödeme alabileceksiniz rakam az gibi gelebilir ama bu site çoğu tasarımı ziyaretçilerine ücretsiz sunuyor ve sadece premium gönderiler ve üyeliklerden para alıyor.

İyi Forumlar

[Resim: Freepik.png]
Cevapla

Hızlı Menü: