Webmaster Forum Hakkında Bilgilendirme

Ücretli Moderatör Arıyoruz

Yeni Üyelerimize 3 Ay Reklam Kampanyası

Webmaster Forum | 1e4.NET
Öne Çıkan Konular

Finlandiya - Bosna Hersek Maçı İddaa Tahminleri Konusu Hakkında Değerlendirme BölümüFinlandiya - Bosna Hersek Maçı İddaa Tahminleri
#1

Finlandiya - Bosna Hersek maçı iddaa programındaki ilginç maçlardan birisi pek sık karşılaşmayan ama son yıllarda futbol arenasında öne çıkan 2 ekip zorlu bir mücadelede karşı karşıya geliyor. Her 2 ülkeninde nüfusu az olmasına karşın futbola ilgi son derece fazla, tahmini zor olan bu maçı sizler için inceledik, 2 takımın kendi aralarında yaptığı tek hazırlık maçında bosna hersek rakibini 1-0 yenmiş ama tabi bu maçın hazırlık maçı olması ekiplerin gerçek güçlerini sahaya tam olarak yansıtmadıkları anlamına geliyor. Gruplarda oynadıkları maçlarda ise bosna hersek 1 galibiyet 1 beraberlik alarak 4 puana sahip, Finlandiya ise 1 galibiyet 1 mağlubiyet alarak 3 puanla rakibini takip ediyor. Oranlara ve puan durumlarına bakınca 2 ekibinde kontrollü bir oyun oynayarak puan kaybetmemek için sahaya çıkacağını belirtmek gerekir. Bu durumu göz önüne aldığımızda ALT seçeneği en iyi tercih olmaktadır.

Finlandiya - Bosna Hersek  2.70 2.80 2.10

Tahminimiz : Finlandiya - Bosna Hersek : ALT : 1.45

Not: Oran düşmeden oynayın...
Cevapla

#2

Bence ev sahibi olmanın avantajı ile finlandiya maçı alacaktır. Bosna hersek son zamanlarda pek olumlu bir görüntü çizmiyor.
Cevapla

Hızlı Menü: