Webmaster Forum Hakkında Bilgilendirme

Ücretli Moderatör Arıyoruz

Yeni Üyelerimize 3 Ay Reklam Kampanyası

Webmaster Forum | 1e4.NET
Öne Çıkan Konular

Binance Referans ile 2000 BTC 16 Milyon $ Kazanmak Konusu Hakkında Değerlendirme BölümüBinance Referans ile 2000 BTC 16 Milyon $ Kazanmak
#1

Bitcoin alım satım işlemlerinin yapıldığı en büyük borsalardan birisi olan BİNANCE hepinizin bildiği gibi ilk çıktığı zamanlar referans sistemi ile üye toplamaya başlamıştı ve bu taktik son derece başarılı olmuş binance.com'u dünyanın en büyük bitcoin borsalarından birisi yapmıştır. ( bizim yerli borsalar neden böyle birşey yapmazlar o da ayrı mesele )

Binance referans linkinizi almak için panelinize giriş yaptığınızda üst kısımda bugüne kadar referans ile bitcoin kazanan en iyi 3 kişi ve kazandıkları BTC miktarı orada yer alır. İlk başlarda pek dikkat çekmeyen bu kısım bugünlerde bir çok kişinin rüyalarına girebilecek cinsten bir hâl almış durumda, çünkü 1. sırada yer alan kullanıcının referans ile kazandığı BTC miktarı 2000 geçmiş durumda ( konunun açıldığı tarihte bir BTC : 8000 $ ) bu rakam ABD doları ile 16 milyon dolar Türk parası ile ise yaklaşık 100 milyon lira.

2. ve 3. sırada yer alan kullanıcıların kazançları da hiç azımsanacak gibi değil, 2. sıra 1300 BTC , 3.sıra ise 1000 BTC kazanmış durumda, sadece link paylaşarak bu kadar para kazanmak gerçekten son derece ilginç bir durum. Bitcoin yükselmeye başladığı 2017 yılından itibaren milyonlarca insanın hayatını değiştirdi ve öyle görünüyor ki değiştirmeye de devam edecek.

Konu ile ilgili farklı yorum ve yaklaşımı olan arkadaşlar konu altına yorum yazarak yada mail yoluyla bize ulaşabilirler.

[Resim: Screenshot_6.jpg]
Cevapla

Hızlı Menü: