Ücretli Moderatör Arıyoruz

Yeni Üyelerimize 3 Ay Reklam Bedava

ThemeForest Tema Kurulumu 20 TL'ye Yapılır

NelerOluyo - Pozitif İçerik Platformu Konusu Hakkında Değerlendirme Bölümü

NelerOluyo - Pozitif İçerik Platformu

Merhaba;
Bugün sizlere çok uğraşarak açtığım, içerik ve bilgi platformu NelerOluyo adlı sitemi tanıtacağım.
Sitemde bulunan içerikler tüm yaş kitlesine ve ilgi alanına hitap ediyor ve içeriklerin yanında bilginizi test edecek testler bulunuyor.
Ayrıca istediğiniz zaman içerik oluşturabilir ve paylaşabilirsiniz.
Ve web site ziyaretçilerime ücretsiz ve reklamsız film izleme imkanı sunuyorum.
Siz de hemen ilginç bilgiler edinmek ve içerik göndermek için kayıt olabilir veya ziyaret edebilirsiniz!
Öneriler : Bilgisayar Nasıl Hızlandırılır
Öneriler : İnternet Nasıl Hızlandırılır

[Resim: LlJddb.pnghttp:]

Sitem hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum

Sitenizde güzel içeriklerinizde, umarız daha iyi yerlere gelirsiniz.

Sitenizde yaşayacağınız sorunlarla ilgili her zaman bize ulaşabilirsiniz.

(07-06-2019, 11:56 PM)Mobil Mod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Sitenizde güzel içeriklerinizde, umarız daha iyi yerlere gelirsiniz.

Sitenizde yaşayacağınız sorunlarla ilgili her zaman bize ulaşabilirsiniz.
Teşekkür ederim.Reklam ile ilgili bilgi alabilir miyim ? 3 aylık almak istiyrum

Reklam için tek koşul siteye üye olmaktı ve siz bunu yaptınız. Şimdi yapmanız gereken ise bir kategori seçmek.

Seçtiğiniz kategoride reklamınız 3 ay boyunca kategori de en üstte yer alacaktır.

Örnek için Sosyal medya ana kategorisi altında Instagram kategorisine bakabilirsiniz.

(08-06-2019, 12:03 AM)Mobil Mod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Reklam için tek koşul siteye üye olmaktı ve siz bunu yaptınız. Şimdi yapmanız gereken ise bir kategori seçmek.

Seçtiğiniz kategoride reklamınız 3 ay boyunca kategori de en üstte yer alacaktır.

Örnek için Sosyal medya ana kategorisi altında Instagram kategorisine bakabilirsiniz.

site tanıtım

Tamamdır, site tanıtım bölümüne açtığınız konuyu yarın gün içinde ilgili kategoriye 3 ay boyunca sabitleyecegim.

Bizi ve hizmetlerimizi beğendiyseniz diğer platformlarda bizden bahsederseniz seviniriz.

Hızlı Menü: