RGB LED Panel Kullanım Alanları

Tanıtım

RGB LED Teknolojisine Sahip Reklam Tabelası Yaptırmak İsteyen Dükkan Sahipleri için Adana’da Hizmet Vermeye Başlayan MSREKLAM Firması ile İhtiyacınız Olan Işıklı Tabelaya En Uygun Fiyatlar ve Kalite Standartlarında Sahip Olabileceksiniz.

 

Reklam yapmak ticaretin olmazsa olmaz kurallarındandır. Teknolojinin ilerlemesi, rekabetin yükselmesi, artan ürün çeşitliliği gibi değişen ekonomik koşullar altında daha fazla müşteri çekmek ve satışları arttırmak için REKLAM yatırımı yapmak en doğru çözümdür. Ama bu işi yaparken konumunuza ve müşteri kitlenize göre en etkili reklam çalışmasını belirlemek en uygun aracı seçmek başarı için hayati önem taşımaktadır.

Bu konuda MSREKLAM olarak günümüzde birçok sektörde kullanılmaya başlanan RGB ışıklı LED CNC Kasa reklam tabelalarının satış ve kurulumu konusunda ADANA başta olmak üzere yakın illerde pazarlama faaliyetlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca RGB ışıklı P10 LED Panel tabela parçaları satışı da yaptığımız internet sitemizi ziyaret ederek ihtiyaçlarınızı belirleyebilir. Telefon ve Mail yoluyla bizimle iletişime geçerek yardım isteyebilirsiniz.

www.msreklam.com

RGB Işıklı LED Tabela Nedir

Teknik olarak basitçe açıklamak gerekirse üzerindeki LED ışıklarla çeşitli sembol, görüntü ve yazıları belirli periyotlarla sürekli olarak görüntüleyen elektronik tabelalara RGB LED Tabela Denir. RGB ( Red – Green – Blue) ( Kırmızı – Yeşil – Mavi ) anlamına gelmektedir ve tabelada 3 çeşit ışık yayan ışıklandırma LED’i kullanıldığını ifade etmektedir. Yeni çıkan panel televizyonlarda da aynı teknoloji kullanılmaktadır sadece onlardaki LEDler daha küçük daha hassas cihazlardır. Programlanabilen bu tabelalar sayesinde tabelanızda değişiklik yapmak istediğinizde bilgisayar ile bağlanarak yazı ve görselleri istediğiniz zaman ihtiyaçlarınız doğrultusunda değiştirebilirsiniz.

 

RGB LED Panel Nerelerde Kullanılabilir

Reklam yapmak istediğiniz alanlarda daha fazla dikkat çekmek ve müşteri sayınızı arttırmak istiyorsanız. Rekabetin yüksek olduğu cadde, AVM, işhanı gibi yerlerde insanların dikkatini çekmek, insanlara ne iş yaptığınızı daha iyi ifade edebilmek için RGB LED Panel kullanabilirsiniz. Özellikle Eczane, Hastane, Pastane, Cafe, gibi yoğun yaya trafiğinin bulunduğu alanlarda ziyaretçi çekmek için RGB LED panel kullanmak size rekabet açısından oldukça fazla avantaj sağlayacaktır.  Görsel olarak çok aktif bir yapıya sahip olan bu tabelalar sayesinde müşterilerinize hizmetlerinizi daha iyi anlatabilirsiniz.

 

RGB LED Panel Nasıl Seçilir

RGB LED Panel seçerken ilk dikkat etmeniz gereken özellik boyuttur yani kullanım alanınıza, tabelayı asacağınız alana uygun ölçülerde bir panel tercih etmeniz gerekir. 2. Olarak ise seçeceğiniz RGB LED panelin görüntü verme özelliği sizin isteklerinize uygun mu ? bunu belirlemeniz gerekir. Mesela bir ECZANE için kullanacaksanız bu RGB LED tabelayı ve sadece E harfini görüntüleyecekseniz buna uygun özellikte basit bir tabela yaptırman isteyebilirsiniz. Ama bir CAFE için kullanacaksanız ve değişik ürün görsellerini belli ölçülerde görüntüleyebilecek çözünürlük kalitesine sahip kaliteli bir RGB LED Tabela’ya ihtiyacınız varsa LED kalitesi yüksek ürünlerden yapılmış bir tabela seçmelisiniz. Bunların dışında tabelanızın estetik olarakta bulunduğu ortam ile uyumlu bir tasarımı olması dışarıdan görünüşü açısından faydalı olabilir. Mesela bir PETSHOP için RGB LED Tabela yaptıracaksanız dış çerçevesinin pati şeklinde olması gibi bir tasarım sizin için daha faydalı olabilir.

 

Bir cevap yazın