Beyaz Eşya Ürünlerindeki Arızalar ve Servis Hizmetleri

Tanıtım

Beyaz Eşya ile ilgili sorunlar yaşadığınızda günlük işlerinizin aksaması son derece can sıkıcı bir durumdur. Beyaz eşya arızalarını hızlı bir şekilde çözebilecek uzman teknik servislere ulaşmak ise yaşadığınız bu sorunları gidererek hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilmek için oldukça önemli konudur.

Günlük hayatta ev işlerimizde bizlere büyük kolaylıklar sağlayan beyaz eşya ve elektrikli küçük el aletlerinin kullanımı teknolojinin gelişmesi ve ekonomik refah seviyelerimizdeki artış ile beraber her geçen gün artmakta, Evimizdeki bir çok işi emanet ettiğimiz bu teknolojik yardımcılarımız günlük hayatın akışında bizlere sürekli eşlik etmekte, sabah kahvaltımızı hazırlamakta, öğlen yemek yapmakta, akşam ise çamaşırlarımızı yıkayarak bizi yeni güne hazırlamaktadır. Hayatımızın her anında yanımızda olan bu teknolojik yardımcılarımızdan herhangi birisi arıza yaptığında ise bütün hayat akışımız olumsuz şekilde etkilenerek işlerimiz aksamaktadır.

 

Beyaz eşya servisleri bu gibi durumlarda yaşanan teknik sorunların çözümü için son derece önemli bir görev üstlenmektedirler. Bütün beyaz eşyalar yasalar gereği en az 2 yıl yetkili servis garantisi kapsamında olduğundan ilk 2 yıllık kullanım süresinde beyaz eşyalarınız arıza yapması durumunda yetkili teknik servisler tarafından ücretsiz olarak tamir edilmektedirler. Beyaz eşyalarınız garanti kapsamı dışına çıktığında ise size markanıza uygun en yakın teknik servise ulaşarak hızlı bir şekilde sorununuzu çözebilirsiniz.

Sultanbeyli Arçelik Servisi

Kayışdağı mahallesi Uslu cd no:83 Ataşehir/İstanbul

Tamir Konusunda destek istediğiniz beyaz eşya servislerinin bu konuda uzman olması yaşadığınız sorunun tekrar etmemesi için son derece önemli bir ayrıntıdır. Evimizde yer alan buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, fırın, davlumbaz, kombi, çamaşır kurutma makinası ve diğer bir çok teknolojik cihaz beyaz eşya kapsamına girmektedir. Bu elektronik cihazların her birisi ayrı bir teknolojik tasarım ile üretilmekte ve ortaya çıkan sorunların çözümü de o derecede uzmanlık ve teknik bilgi gerektirmektedir. Teknik servis personelleri tamir etmeye çalıştıkları beyaz eşyaların teknik özellikleri ve mekanik bağlantı yapısı hakkında yeterli bilgi ve deneyime sahip, profesyonel standartlarda eğitimli kişilerden seçilerek ayrıca kurum içi özelleştirilmiş eğitimlerden geçirilerek iş başı yaptırılmaktadır.

Arçelik Servisi

Özellikle de modern yüzyıl dünyasında en önemli konulardan birisi olan zaman konusunda gereksiz kayıpların yaşanmasının önüne bölge genelinde her zaman hazır durumda bulunan ve tam teşekküllü şekilde donatılmış olan servis araçları ile faaliyet gösteren Arçelik Servis merkezinin teknolojik açıdan da en yeni beyaz eşya teknolojilerine eş değer standartlara sahip olması sayesinde tüm beyaz eşya modellerindeki sorunlar için etkin çözüm üretebiliyor. Bunun yanı sıra ekonomik ve kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeyerek her zaman sadece orijinal yedek parça ürünlerinin kullanımını gerçekleştirerek, parça değişimini uygulayan servis personelleri, daha uzun süreli bir kullanımın her kullanımda en yüksek performansı alacak şekilde oluşturulabilmesini mümkün kılıyor.

Bulgurlu Arçelik Servisi

Kayışdağı mahallesi Uslu cd no:83 Ataşehir/İstanbul

Beyaz eşya ile ilgili bilmeniz gereken önemli bir diğer konu ise cihazlarınızın çalışmaların da bir gariplik hissettiğiniz durumlarda mutlaka bir servis çağırarak cihazınızı kontrol ettirmenizdir. Bu sayede erken teşhis ile cihazınızın yıpranmış yada bozuk parçasını erkenden değiştirerek ilerleyen dönemlerde size daha büyük ekonomik sorunlar ortaya çıkarak bir durumu çok cüzi bir  maliyet ile ortadan kaldırmış olacaksınız.

Bir cevap yazın