Girişimci 

Şarj Net Masaüstü Şarj Üniteleri Satış Bayiliği

İş kurma konusunda fikir arayan girişimci okurlarımız için az sermaye ile girebilecekleri basit ama kârlı bir iş fikri ile Sizlerleyiz.

Restoran ve kafeler de görmeye alıştığımız masaüstü şarj ünitelerinin satışını yapabileceğinizi biliyor musunuz. Düşük bir sermaye kaynağı ile kendi işinizin sahibi olabilir veya mevcut işinize yeni bir pazar kazandırarak daha geniş iş imkanlarına sahip olabilirsiniz. Masaüstü şarj ünitelerinin bayiliğini nasıl ve nereden alabileceğiniz ile ilgili bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Bayilik veren Firma ŞarjNet ve Firma Bilgileri

Bayilik başvurusu için Telefon Numarası :  0 530 690 96 65

 

Neden ŞarjNet Bayiliği?

  • ŞarjNet bayimiz olmanız durumunda, bulunduğunuz bölgedeki tüm işletmelerle çalışma önceliği size ait olacaktır.
  • Bulunduğunuz ilden ŞarjNet merkezine gelen çağrı ve talepler direk olarak size yönlendirilecektir.
  • Bulunduğunuz bölgede ŞarjNet  Bayiliği yapmak isteyen başka kişilerle ortak bir çalışma içerisine girebilir, bu kişilere satış yaparak kar elde edebilir yada hiç bir çalışma içerisine girmeden bölgedeki tüm işletmelerde tek yetkili siz olabilirsiniz.

Bayilik Şartlarımız

  • Bayilik talebinde bulunan bayi adayının şahıs firması sahibi ise vergi levhası / şirket ortağı ise ortaklığı gösterir belge şartı aranmaktadır.
  • Bayi adayı, ŞarjNet tarafından belirlenmiş olan, başlangıç ve düzenli asgari düzeydeki cihaz alım sayısını karşılamalıdır.
  • Bayilik başvurunuzun olumlu değerlendirilmesi halinde il bayimiz olacaksınız.

 

 

Leave a Comment