PopSocket Sevimli Telefon Tutucu Aparat

Eğlence Genel Mobil

PopSocket Nedir : Telefon boyutlarının büyüyüp tek el ile kavranamayacak büyümeleri sebebi ile piyasaya çıkan basit bir telefon tutucu aparat. Birçok renk ve desende üretilen bu basit telefon tutucular telefonu elinizde daha rahat tutmanıza yardımcı olur ayrıca basit bir ilave yardımıyla PopSocket ile telefonunuzu aracınıza da kolaylıkla sabitleyebilirsiniz.

Colorado üniversitesinde felsefe profesörü olarak görev yapan David Barnett tarafından 2011 yılında birkaç parça tahta ve biraz tutkal ile ilk prototipi geliştirilen bu basit ürünün dünya üzerinde milyonlarca çeşidi satılmaktadır. Halen üniversitedeki görevine devam eden David Barnett bu basit girişimi ile kurduğu şirketinde 100’ün üzerinde çalışanı ile küçük çaplı bir servet sahibi olmuş durumda.

 

 

 

Piyasada 10 TL’den başlayan fiyatlarla bulabileceğiniz  Bu sevimli aparatı kullanarak telefonunuzu çok daha rahat kavrayabilir masa üzerinde istediğiniz gibi konumlandırarak kayma düşme sıkıntısı olmadan sevdiğiniz videoları seyredebilirsiniz. Aracının için sabitleme parçasını kullanarak ayrıca kocaman bir telefon tutucu almadan sadece PopSocket kullanarak telefonunuzu arabanızda da çok rahat taşıyabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın