Haikon Güvenlik Kameraları

Tanıtım

Dünyanın en büyük güvenlik sistemleri üreticisi olan HIKVISION 2001 yılında Çin’de kurulmuştur. Ürettiği binlerce çeşit ürün ile güvenlik sektöründe kamu kurumu ve özel sektörün ihtiyaç duyduğu bütün ürünleri tek bir çatı altında üreterek en uygun fiyatlarla piyasaya sunan güçlü bir markadır.

Hikvision Grubunun ülkemizdeki markası olan Haikon 2012 yılından beri güvenlik sektöründe faaliyet göstermektedir. 2012 yılından günümüze kısa süre içerisinde büyük başarılara imza atan bu marka yaptığı işlerle hızla büyüyerek sektörün en bilinen markalarından birisi haline gelmiştir. Üretimini yaptığı belli başlı ürünler ise şunlardır.

Güvenlik Kamerası ; IP Kamera ve TURBO HD serisi olmak üzere 2 temel grupta kalitesi ve performansı kendisini ispatlamış ürünler ile kullanıcılarına ürün tedariği sağlayan firma bullet kamera, dome kamera, speed dome kamera gibi bilinen ve çok kullanılan ürünlerin yanında 180° ve 360° geniş görüş açısı sağlayan yüksek performanslı PanoVu serisi kameralar, ısıya duyarlı termal kameralar, patlamaya ve korozyona karşı dirençli Explosion Proof gibi özel ürünler ile de özel çözümler arayanlar için en iyi kameraları sağlamaktadır.

Kayıt Cihazı ; Kanal sayısı konusunda bir çok seçenek sunan kaliteli ürünleri ile görüntü kalitesi konusunda da birçok standardı karşılayan yüksek kapasite kullanımına sahip ürünleri bulunan Haikon kayıt cihazları TURBO HD rün serisinde çok uzak mesafelere herhangi bir yardımcı sistem gerekmeden kaliteli görüntü aktarabilme özellikleri ile proje maliyetlerini son derece aşağı çekmektedirler. IP sistemlerde ise EASY IP ürünleri ile daha az bant genişliği kullanarak daha yüksek çözünürlüğe görüntüyü daha uzun mesafelere sorunsuz bir şekilde iletebilmektedir.

Sadece Hikvision markasına özel H265+ sıkıştırma teknolojisi ise devrim niteliğinde bir gelişme olup yüksek çözünürlüğe kameralardan gelen kaliteli görüntüleri en üst düzeyde sıkıştırarak 1 aydan daha uzun süreli görüntü verilerini yüksek kalitede kayıt etmenize olanak sağlayarak geçmişe dönük kayıtlara daha uzun süre erişmemize olanak sağlamaktadırlar.

Hikvision marka ürünleri satın almak istediğinizde ise bu ürünleri hem inceleyebileceğiniz hem de güvenle satın alabileceğiniz tek adres var  e-haikon.com ; bu site üzerinden kamera ve kayıt cihazlarının teknik özelliklerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Bu site üzerinden aldığınız bütün ürünler için satış sonrasında kurulum ve ayar için ücretsiz olarak satış sonrası destekte alabilirsiniz ki daha önce mevcut bir sisteminiz var ve bu sisteme ekleme yada sisteminizdeki bazı kamera / kayıt cihazı gibi ürünleri yükseltmek istediğinizde başlangıç aşamasında yapmanız gereken ayarlamalar için her türlü yardımı telefon yada bilgisayar üzerinden uzaktan bağlantı yardımı sağlamaktalar.

 

www.e-haikon.com 

 

Bir cevap yazın