Google Tablet Alana 6 Ay Netflix Üyeliği Hediye

İnternet Teknoloji

Google, Google PixelBook veya Samsung ChromeBook gibi tablet ürünlerinden satın alan müşterilere 6 ay ücretsiz Netflix üyeliği hediye ediyor.

Arama motoru olarak dünyanın en büyük yazılım firmalarından birisi olan  ve Android işletim sistemi ile küresel çaptaki başarısını daha da yukarılara taşıyan şirket, basit bir hedef gibi görünen Tablet ve Akıllı telefon pazarında ise henüz başarıyı yakalayabilmiş değil. Tablet pazarına ChromeBook modeli ile iddialı bir giriş yapan ancak istediği satış başarısını bir türlü yakalayamayan Google,  Online çevrim içi video izleme ve satın alma sitesi Netflix ile işbirliğine giderek tablet satışlarını arttırmak için yeni bir hamle yapmış.

https://www.google.com/chromebook/find-yours/

Yukarıdaki adreste satılan ürünlerden birisini aldığınızda Google size 6 Ay ücretsiz Netflix üyeliği veriyor ve bu teklif yıl sonuna kadar geçerli. Ayrıca Google bu hediye olayını sadece Netflix üyeliği ile sınırlı  tutmamış isteyenler  20 $ Google Play Store bakiyesi, 9,99 $ değerine 90 günlük Google Play Müzik kullanımı, 47 $ değerinde 100 Gb Google Drive Depolama alanı veya Asphalt 8 oyunu için Special Car Pack gibi değişik seçeneklerde mevcut.

Almak istediğiniz ürünün Hediye seçeneklerini daha ayrıntılı incelemek için ürün sayfasında sağ üst köşede yer alan OFFERS sekmesini tıklayarak alacağınız ürünün yanında ne gibi hediye seçenekleri olduğunu öğrenebilirsiniz.

 

Google ürünlerini satın almak isteyenler merak edebilir, Acaba Türkiye’ye satış ve gönderim var mı ? Evet ürün sayfasında sol menüde Amazon üzerinden aldığınız ürünler ülkemize gönderilebiliyor ama gümrük sorunları malesef hâlâ büyük sorun teşkil ediyor !

Bir cevap yazın