Enpara Kredi Kartı ile Piyasada Devrim Yapmaya Hazırlanıyor

Teknoloji Yatırım

Dijital bankacılık konusunda ülkemizini tartışmasız lideri konumunda bulunan enpara, verdiği ücretsiz bankacılık hizmetleri ile milyonlarca kişi tarafından uzun süredir beğeni ile kullanılmaktaydı. Herkesin memnun olduğu bu bankacılık hizmetlerinin yanı sıra kullanıcılarına ek hesap ve 20.000 TL’ye kadar kredi imkanıda sağlayan enpara şimdi ise yepyeni ve çok ses getirecek bir hizmet ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Enpara Aidat Ödeyen Kredi Kartı

Enpara yeni çıkaracağı kredi kartı için bankacılık sektöründe hiç duyulmamış bir kampanyaya imza atarak düzenli kredi kartı kullananlara 2 yıl boyunca her yıl için 100 TL aidat ödeyeceğini duyurdu. Enpara kredi kartı ile ilgili açıklama ve kampanya koşulları aşağıdadır.

Kredi kartı kullanımı konusunda maliyetler yüzünden çekinceli davranan kullanıcıların büyük ilgisini çekeceğini düşündüğümüz bu kampanya ile eğer enpara istediği başarıyı yakalarsa Türkiye bankacılık pazarında çok büyük bir başarıya imza atacağı kesin, halihazırda milyonlarca kullanıcısı olan sistemin bu başarı ile zirveye yerleşmesi zor olmaz.

UYARI : Kredi Kartı başvurusu yapmak için MUTLAKA resmi site olan enpara.com adresini ziyaret edin ve kesinlikle başka adres yada maillere güvenmeyiniz.

Bir cevap yazın