İnternet Para Kazanma 

E-ticaret İçin Tedarikçiler Aranıyor

Yeni E-Ticaret sitesi açacaklar yada mevcut E-Ticaret sitesinde satmak için yeni ürünler arayanlar bu yeni ürünlere hızlı bir şeklide ve uygun fiyatlarla ulaşmak için piyasayı iyi incelemelisiniz.

E-Ticaret sitesi sahibi olmak internet üzerinden ürün satışı yapmak konusunu düşünenlerin çoğu zaten gerçek hayatta bir işe sahiptirler ve bu işi sanal dünyaya taşıyarak daha fazla insana ulaşarak işlerini büyütmeyi düşünürler ama hayaller gerçeğe dönüştüğünde ise işin farklı boyutları ortaya çıkmaya başlar ki bunlardan biriside değişen pazar koşullarında hızlı satılabilecek kaliteli ürünler bulmak.

E-Ticaret sitesi için nasıl yeni tedarikçiler bulabilirim diye merak ediyorsanız bunun en kolay yolu yine interneti kullanmaktır. İnternette sahibinden,  gittigidiyor, n11 gibi sitelerde satış yapan firmalarla iletişime geçerek toptan olarak uygun fiyata ürün satın alabilirsiniz yada bu firmalarla DropShipping tarzında çalışabilirsiniz. Yada internette ilan sitelerine almak istediğiniz ürünü ve hangi şartlarda almak istediğinizi yazarak ürünlerini satmak isteyen firmaların ilanınız vasıtasıyla size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

DropShipping Nedir  : kısaca tanımlamak gerekirse siz sadece siteye ürün bilgilerini giriyorsunuz ve ürünü stoğunuzda bulundurmuyorsunuz ve ürün satıldığında ürünü tedarikçinin kendi deposundan direkt müşteriye göndermesine DropShipping denir.

Peki elindeki mevcut ürünleri E-Ticaret sitelerine satmak isteyen tedarikçiler, onlarda aynı yöntemi uygulayabilirler ama onlar için daha kolay bir yol daha var, piyasada mevcut E-Ticaret sitelerini arayarak yada mail göndererek elinizdeki ürünleri tanıtabilirsiniz. Özellikle piyasada mevcut ürünlere alternatif olabilecek yada hızlı satılabilecek çeşitli ürünler varsa elinizde bunları kolaylıkla E-Ticaret sitelerine pazarlayabilirsiniz.

E-Ticaret siteniz için ürün bulmak yada E-Ticaret sitelerine ürün satmak için ilan bırakmak isterseniz forum bölümümüze üye olarak ilan bırakabilirsiniz. Buraya bırakacağınız ilan tedarikçi firma sahipleri tarafından görülerek istediğiniz ürünlere kısa sürede ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Girişimcilik Forum Bölümüne Gitmek için Tıklayınız

Alakalı Yazılar Var

Leave a Comment