Mobil Oyun 

Need for Speed No Limits VR Oyunu Piyasaya Çıktı

Giyilebilir teknolojiler alanında VR – Sanal Gerçeklik kavramını hayatımıza ciddi biçimde sokacak oyun severlerin merakla beklediği ” Need for Speed No Limits VR ” oyunu google play store üzerinden 40 TL ücret ile kullanıma sunuldu.

 

Google DayDream Destekli Need for Speed No Limits VR oyunu kullanıcıların beğenisine sunuldu. Sanal gerçeklik ile oynanabilen bu araba yarışı oyunu kullandığınız sanal gerçeklik gözlüğü ile oyunun bütün heyecan ve coşkusunu en iyi biçimde yaşamanıza olanak sağlıyor.

DayDream Nedir ?

Samsung Gear VR sanal gerçeklik gözlüğü gibi google DayDream’de bir sanal gerçeklik gözlüğü üzerindeki sensörler vasıtası ile oyunu ile etkileşiminizi maksimuma çıkararak en iyi oyun deneyimini yakalamanızı sağlıyor.

EA platformu tarafından geliştirilen NFS yarış serisi daha önce piyasaya sürülen NO LİMİTS oyununun giyilebilir teknolojik cihazlar ile oynanabilen yeni bir versiyonu. Oyun 60 farklı yarış seçeneğini 12 ayrı parkurda gerçekçi ve heyecan dolu bir atmosferde sunuyor. Oyunu oynarken kullandığınız DayDream konsolununda verdiği yeni deneyimle farklı bir sürüş dinamiği ve görsel show yaşatıyor.

Oyunu indirebilmek ve oynayabilmek için bir play store hesabınızın olması ve telefonunuzda DayDream desteği olması gerekiyor bu yeterliliklere sahipseniz ve oyun için 40 TL ödeyecek paranız varsa oyunu indirip keyif ile oynayabilirsiniz.

İyi Eğlenceler

Oyunun Tanıtım Videosu Not: Video 4K ve 360° görüntüleme özelliğine sahip olduğu için yavaş bağlantılarda donma sorunu ortaya çıkabilir.

www.1e4.net  NFS Day Dream

Alakalı Yazılar Var

3 Thoughts to “Need for Speed No Limits VR Oyunu Piyasaya Çıktı”

  1. Emre

    Need for Speed çok hoş gerçekten bende denemek isterim

  2. Enis

    normal oyun deneyimine göre gerçekten çok eğlenceli oyuna renk katıyor

  3. chat

    basarılarınız devamını dılerım

Leave a Comment